Шкаф за чевли LBS803B01

9,199 ден

Опис

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: честички, челик
Големина на производот: 98,3 x 30 x 95 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 26,6 кг
Макс. Капацитет на оптоварување на горната површина: 20 kg
Макс. носивост по оддел: 5 kg

skaf za cevli

zatvoren skaf za cevli

Исчистени чевли и уреден ходник: чевлите повеќе не се насекаде наоколу. Кога ќе се вратите дома, едноставно отворете ја вратата од шкафот и ставете ги чевлите. Дајте нов изглед на вашиот ходник.

Богат со простор за складирање: овој кабинет за чевли со 4 клапи (поредени во два реда) обезбедува доволно простор за 12-20 пара чевли. Со димензии 98,3 x 30 x 95 cm, овој кабинет може лесно да ги држи и вашите чизми.

За сè има простор: торба, очила за сонце, ракавици итн. може да најдат место на отворената полица. А каде треба да ти одат клучевите? Таблата на врвот нуди практично решение.

ИМПРЕСИВЕН СТИЛ: Стилот треба да биде достапен и на решетката за чевли. Мешавината од рустикална кафеава иверка и црна челична рамка обезбедува шик индустриски допир што ќе ги импресионира вашите гости.

Што добивате: кабинет за чевли со 4 клапи, вклучувајќи додатоци за монтирање и јасни упатства за лесно склопување, како и прилагодливи стапала за да се одржи стабилен.

skafovi za cevli

шкафови за чевли

шкаф за чевли мк

 

за чевли организатор

Отворената преграда и просторот за складирање обезбедуваат простор за важни прибор, се разбира и за украсни предмети што го украсуваат вашиот влезен простор.

шкаф

Мали или големи чевли? Внатрешните полици на 3 нивоа што се прилагодуваат на висина ви овозможуваат да складирате чевли со различни големини.

za cevli organizator

Лесно се склопува – Благодарение на јасните упатства и означените делови, можете лесно и без напор да го составите овој ормар за чевли.

организатор за чевли

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф за чевли
1 x комплет за склопување
1 x комплет против врвови
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за чевли LBS803B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

9,199 ден

Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LBS803B01 Категории: , , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart