SKMEI Smartwatch

- 47%

1,599 ден

Во залиха

SKU: 32843416516 Категорија:

• 100% Оригинален
• Движење: Паметно / дигитално движење
• Материјал: PU бенд, ABS случај, нерѓосувачко капаче
• Поддршка: Андроид и iOS
• Апликација: sports + (Android / iOS)
• Функции: време, недела, датум, AIMS, податоци, педометар, калории, потсетување на повик, потсетување за апликации, Bluetooth, водоотпорен 50 метри, Осветлување.
• Дијаметар на оквирот: 50mm
• Ширина на каишката: 22mm
• Дебелина на оквирот: 13mm
• Должина на каишката: 253мм

Упатството превземете го тука:

5 мислења за SKMEI Smartwatch

Слики од корисниците

Image #1 from Ignat A
Image #2 from Dariel
Image #3 from Burim
Image #4 from Alen
Image #5 from Дарко
Image #1 from Ignat A

Ignat A

Odlicen i kvaliteten casovnik, se raboti mnogu dobro :) pozdrav

Image #2 from Dariel

Dariel

Brza isporaka! Izgleda odlicno , raboti dobro nema nikakov problem :) pozdrav

Image #3 from Burim

Burim

Super raboti mi se dopagja.

Image #4 from Alen

Alen

Dobar casovnik i mnogu brza dostava go dobiv odma naredniot den mi se javija...

Image #5 from Дарко

Дарко

Super e casovnikot ist kako na slikite i videoto.

Image #6 from Дарко

Дарко

Super e casovnikot ist kako na slikite i videoto.

Image #1 from Ignat A
Image #2 from Dariel
Image #3 from Burim
Image #4 from Alen
Image #5 from Дарко
Image #6 from Дарко
 1. Ignat A

  Odlicen i kvaliteten casovnik, se raboti mnogu dobro 🙂 pozdrav

  Слика од производот

  Image #1 from Ignat A
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Dariel

  Brza isporaka! Izgleda odlicno , raboti dobro nema nikakov problem 🙂 pozdrav

  Слика од производот

  Image #1 from Dariel
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Burim

  Super raboti mi se dopagja.

  Слика од производот

  Image #1 from Burim
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Alen

  Dobar casovnik i mnogu brza dostava go dobiv odma naredniot den mi se javija…

  Слика од производот

  Image #1 from Alen
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Дарко

  Super e casovnikot ist kako na slikite i videoto.

  Слика од производот

  Image #1 from Дарко
  Image #2 from Дарко
  Корисно(0) Бескорисно(2)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

SKMEI Smartwatch

1,599 ден

Внеси производ

100% Бесплатно.

Како да лицитирам

Совети за успешна лицитација.

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги