Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77K

- 23%

3,400 ден

4.95 out of 5

Само 3 останати на залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Лесна монтажа

За 10 минути.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Рокот за испорака 1-3 дена
SKU: songmics-lsf77k Категории: ,

Опис

Оваа SONGMICS правоаголна голема табуретка за складирање е оптимално решение за складирање и организацијаta во домот. Изработена е од стандарден дебел медијапан Е1, врвна ленена ткаенина и обложена перница, мека и отпорна на влага. Производот стои цврсто што ви овозможува да седите на него без да се грижите дека ќе пропадне.

Има скриен простор за складирање внатре простран простор од 150 литри за да се сокрие нередот од облеката, играчките, списанијата, ќебињата, постелнината и сл.

Максималниот капацитет на тежина е до 300 кг.

Декоративниот изглед дефинитивно одговара со вашиот мебел и домашен декор. Може да се користи: покрај креветот, како ковчег/багажник за складирање, полица за книги или столче за нозе.

Спецификации:

Боја: Темно сива
Материјал: МДФ (лесонит со средна густина), подлога од пена и врвна ленена ткаенина
Големина на производот:(38 x 110 x 38 cm)
Тежина на производот:  (8,8 kg)
Макс. Капацитет на статичко оптоварување: (300 kg)
Волумен: 31,7 Гал. (120L)

Содржина на пакетот:

1 x Голема табуретка за складирање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77K”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77K
Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77K

3,400 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се