Спортска торба TUSENTE

Распродажба!

1,299 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис:

Модерен ранец за патување со голем капацитет, унисекс модел,  едноставен ранец за фитнес , дизајнерски ранец,  студентски и преносни ранци  за мажи и жени.

Карактеристики:

Големина: 26cm x26cm x51cm

Боја: црна и жолта

Затворање: патент

Капацитет: 20-35 литри

Се применува: слободно време, спорт, патување, факултет, бизнис

Водоотпорен, отпорен на гребење и отпорен на абење

Погоден за различни средини, ткаенина отпорна на кинење

 

 

sportski ranec canta ranec mk

Содржина на пакетот:
1 x ранец

Детали за производот: Спортска торба TUSENTE

Боја

,

4 мислења за Спортска торба TUSENTE

4.5 од 5
3
0
1
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Atanasovski Robert

  Super e i ista kako na slikite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Robert

  Odlicen kvalitet

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. David Georgievski

  Predobra

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Anonymous

  No idea.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,299 ден

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart