Мултифункционален стерилизатор за четки за заби

- 50%

2,000 ден 999 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Напредна УВ станица за стерилизација, на соларна погон.

Убива 99,9% од бактериите и микробите.

Стерилизаторот ја бомбардира четката за заби со многу УВ зраци, кои се особено ефикасни при убивање на бактерии, вируси, и многу други микроорганизми кои растат и се размножуваат во четкичките за заби.

Може да чува до 5 четки за заби..

● Лесен за инсталирање

18 мислења за Мултифункционален стерилизатор за четки за заби

Слики од корисниците

Image #1 from Anonymous
Image #2 from Андријана Горгиева
Image #3 from zarko
Image #1 from Anonymous

Anonymous

Funkcionira se dobro osven delot za istisnuvanje na pastata za zabi, odi malce potesko.

Image #2 from Андријана Горгиева

Андријана Горгиева

Funkcijata za koja e namenet i delumno ja vrsi (svetilkite za steriliziranje ne se aktiviraat ) i uste moram da potenciram estetski odlicno stoi-izgleda :)

Image #3 from zarko

zarko

ist kako na slikite

Image #1 from Anonymous
Image #2 from Андријана Горгиева
Image #3 from zarko
 1. Anita Dimitrovska

  fala vi odlicen e proizvodot

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Anonymous

  Funkcionira se dobro osven delot za istisnuvanje na pastata za zabi, odi malce potesko.

  Слика од производот

  Image #1 from Anonymous
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Toni Nikolovski

  Super e i odlicno ni se vklopi

  Корисно(2) Бескорисно(1)You have already voted this
 4. Halima Elvirova

  Odlicen proizvod…😍

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Викторија Цветковска

  Здраво го земав стерилизаторот за четки супер е…ви благодарам многу 😘

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Bojana Anastasovska

  Mnogu dobro izgleda, kvalitetno e izraboten i vredi za parite, sekoj ni go pofali 🤩

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Ivan Stojanov

  Odlicno izgleda, a voedno mnogu e i korisno za organiziranosta na cetkite za zabi

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Мирослав Ангелески

  Штом пристигна, го тестирав .. И работи одлично… Благодарност до курирот и продавачот на производот кој безбедно беше доставен ..

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Anonymous

  Производот е како на сликата, лесно се инсталира, меѓутоа го добив со многу гребнатини

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 10. Елена Блажевска

  Odlicen e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Мултифункционален стерилизатор за четки за заби
Мултифункционален стерилизатор за четки за заби

2,000 ден 999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart