Тепих со нелизгачка подлога

2,599 ден3,799 ден

Опис

Марка: ‎SONGMICS
Боја: Сива
Големини: 80 x 150 см, 120 x 170 cm,  160 x 230 cm и 200 x 290 cm
Тежина на производот: 1,9 килограми
Издржливост: Цврста
Марка: ‎SONGMICS
Материјал: Полиестер

тепих цени

теписи

гумирани теписи мали теписи тепих голем тепих

бушави теписи

волнени теписи

[Мек и безбеден]

Направен од 100% полиестерски влакна, овој тепих дава мек допир. Тој е сертифициран со OEKO-TEX Standard 100, кој ги исполнува најстрогите стандарди за безбедност на текстилот.

[Нелизгава и разноврсна]

Долниот дел на тепихот користи TPR за врвни антилизгачки перформанси, што го прави совршен за различни типови на подови, вклучително и тврдо дрво, плочка итн.

[Издржлив и може да се пере во машина]

Дизајниран да трае, овој тепих за спална соба ја задржува својата мека текстура дури и по долготрајна употреба, без опаѓање. Дури и по повеќекратно перење во машина, тој ќе го задржи својот квалитет.

[Умерена елеганција]

Сивата боја му дава на овој тепих едноставна, но елегантна привлечност, беспрекорно се вклопува во секоја просторија, без разлика дали е спална или дневна соба, и го надополнува вашиот животен простор со мирна атмосфера.

[Лесен транспорт и складирање]

Тепихот во дневната соба се преклопува и вклучува торба за складирање што го прави лесен за транспорт и складирање, додавајќи погодност во вашата дневна рутина.

 

меки теписи

Чистење без напор – Робот правосмукалката може автономно да ги извршува секојдневните рутини за чистење на овој тепих.

тепих бушав

Длабоко чистење – За подлабоко чистење, можете рачно да ракувате со традиционалната правосмукалка за ефикасно отстранување на тврдоглавата нечистотија.

Детали за производот: Тепих со нелизгачка подлога

Големина

80 x 150 см, 120 x 170 cm, 160 x 230 cm, 200 x 290 cm

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Тепих со нелизгачка подлога”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тепих со нелизгачка подлога
Тепих со нелизгачка подлога

2,599 ден3,799 ден

2,599 ден3,799 ден

SKU: N/A Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart