ROCKBROS Унисекс лесни ракави

430 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

Карактеристики:

 • Брзо сушење
 • Дише
 • УВ заштитита
 • Унисекс
 • Материјал: полиестер
 • Спорстки тип
 • Трчање, возење велосипед
 • Боја: црна
 • Возрасна група: возрасни
 • Во цената се вклучени два ракави, со бесплатна достава.

ракави Унисекс лесни ракави

5 мислења за ROCKBROS Унисекс лесни ракави

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. dimitar kacarski

  ок

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Матеј

  Одличен производ, со голема корисност и квалитет.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Никола Бошковски

  Топ се ги зедов

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Ненад Д.

  Квалитетен производ.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Stevce Blazeski

  proizvodot e perfekten

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  430 ден

  Нема на залиха

  SKU: uniseks-lesni-rakavi Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart