Комбо Акција! Кујнска вага + Кошница за миење

(1 Мислење)
- 30%

699 ден

Електрична кујнска вага

499 ден -44%
Карактеристики: 1. Направен е од високо квалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно користење. 2. Прекрасен изглед, специјален ...

+

ЕКО МАТЕРИЈАЛИ: Изработен од еколошки гумени, и пластични материјали, без мириси. Удобниот и ергономскиот дизајн на цедилка, ќе го направи ...

= 998ден. 699 ден. со бесплатна достава.

Кујнска вага

1 мислење за Комбо Акција! Кујнска вага + Кошница за миење

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Suzana Стојановска

  Секоја кујна треба да ги има!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Комбо Акција! Кујнска вага + Кошница за миење
  Комбо Акција! Кујнска вага + Кошница за миење

  699 ден

  699 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: vaga-i-kosnica Категории: ,

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  499 ден

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  499 ден
  Двата производа по цена од 699 денари.
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart