Полица со 10 прегради VASAGLE LBC10BX

- 20%

6,400 ден

4.95 out of 5
Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Лесна монтажа

За 10 минути.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Рокот за испорака 1-3 дена
SKU: vasagle-lbc10bx Категории: , ,

Уникатен дизајн во комбинација со функционална намена
Уморни од секојдневните полици за книги? Време е да додадете некој нов карактер во вашиот дом со оваа полица за книги. 10-те прегради ви даваат простор да ги чувате вашите авантуристички романи, акциони игри, чудни филмови и фотографии од вашиот најнов семеен одмор.

За да ви помогнеме малку за да ви го олесниме склопувањето, сите делови од оваа полица за книги се нумерирани за лесен процес на склопувањето. Вклучивме и хардвер против превртување за дополнителна стабилност.

 

Спецификации:

Боја: рустикална кафеава

Материјал: Иверица

Големина на производот: 129,5 x 29 x 129,5 cm (Д x Ш x В)

Тежина на производот: 27,3 кг

Микс. Капацитет на оптоварување на секоја коцка: 15 kg

Содржина на пакетот:
– 1 x полица за книги
– 1 x чанта за додатоци
– 1 x инструкции (EN, DE, ES, FR, IT)

VASAGLE Забелешки:
– Исчистете ја библиотеката со влажна крпа, а потоа со сува крпа.
– Ве молиме инсталирајте го уредот против превртување за безбедност на децата и домашните миленици.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полица со 10 прегради VASAGLE LBC10BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица со 10 прегради VASAGLE LBC10BX
Полица со 10 прегради VASAGLE LBC10BX

6,400 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се