популарно

YAZOLE 2020

- 46%

Original price was: 1,300 ден.Current price is: 699 ден.

Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 30 дена.

Купувајте сигурно.

Спецификации:
Дијаметар: 40mm
Дебелина на каишката: 7mm
Должина: 24см
Ширина: 20мм
1 година гаранција

Карактеристики:
Кварцено движење (Јапонски механизам).
Материјал на огледалото: Hardlex

Количините се ограничени!

2 мислења за YAZOLE 2020

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. L**** N*****
  Zdravo
  Ja zemav narackata mnogu dobar e casovnikot falla
  D***** D*******
  Denes go dobiv, super izgleda a i celosnoo odgovara na op...
  Denes go dobiv, super izgleda a i celosnoo odgovara na opisot, slikite i videoto

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Original price was: 1,300 ден.Current price is: 699 ден.

  Original price was: 1,300 ден.Current price is: 699 ден.

  Нема на залиха

  SKU: yazole-2020 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart