Кујнска полица VASAGLE KKS019B01

6,600 ден

Опис

Марка: VASAGLE
Број на модел: ‎KKS019B01
Боја: Винтиџ кафеава и црна.
Димензии на производот: ‎40 x 80 x 167 cm
Максимален капацитет на тежина: 21 килограм
Материјал: Инженерски легиран челик од дрво
Број на полици: 6

kujnska polica za skladiranje cena

polica za skladiranje

polica za skladiranje ceni

kujnski polici

Кујнска полица цени

Кујнска полица цена

kujnska polica

 

kujnski polici za skladiranje

 

Содржина на пакетот:

1 x кујнска полица
6 x S-куки
1 x пакет додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кујнска полица VASAGLE KKS019B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

6,600 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: кујнска-полица-vasagle-kks019b01 Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart