Editor choice

Безбедносен каиш за домашни миленичиња

- 58%

499 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Материјал: Високо квалитетна, ткаенина.

Прилагодлива должина: Околу 43-74 см

Ширина: Околу 2,5 см

Детали за производот: Безбедносен каиш за домашни миленичиња

Brand Name

IDEPET

Type

Seat Belts, Dogs

Season

All Seasons

Material

Fiber

Pattern

Solid

Feature

Breakaway, Quick Release

Item

Dog Car Travel Seat Belt

Adjustable length

About 43-74 cm

Width

2.5 cm

Pls note!!

There are 2 kinds of locks

6 мислења за Безбедносен каиш за домашни миленичиња

5.0 од 5
6
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Violeta Angelova

  Odlicen i kvaliteten kais 🐕 , go preporacuvam

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Violeta Angelova
 2. Frosina Georgieva

  Isti kako na slikite, a voedno e kvaliteten i cvrst

  Корисно(5) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Frosina Georgieva
 3. Иван Христовски

  Производот е одличен !

  Корисно(3) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Иван Христовски
 4. Fexhreta Ismaili

  Proizvodot e super

  Корисно(3) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Fexhreta Ismaili
 5. Jovana Stojkovska

  Proizvodot e odlicen a i mnogu e prakticen za vo avtomobil, zadovolni sme pozz 🐶🐱

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Natalija Simonovska

  Kvalitetno izraboten zadovolni sme vi blagodarime 🦮

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  499 ден

  499 ден

  Само 4 останати на залиха

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart