Универзална покривка за автомобил – церада

- 36%

899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: универзална-покривка-за-автомобил-це Категорија:

Универзална целосна обвивка за автомобили.

Заштита од дожд, од мраз, прашина, водоотпорна заштита.

Име на производот: Навлака за автомобил
Материјал: Полиестерска тафета
Тежина: 1 кг

Стандардна величина

Функција:
1. Летна рефлексивна стапка над 80%, заштита од УВ зраци.
2. Превенција од снег, мраз.
3. Стоп за измет од птици, лисја, прашина.

Карактеристики:
1. Водоотпорен.
2. Полиестер, силен и лесен за употреба.

 

Церада ценаЦерада за автомобил Cerada za kola Avto cerada mk Cerada za kola Церада за автомобил Покривки за коли  Церади за коли

1 мислења за Универзална покривка за автомобил – церада

  1. Anonymous

    Според очекувањата

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/kupinmvl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2674

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Универзална покривка за автомобил – церада
Универзална покривка за автомобил – церада

899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги