Хеклан приврзок-лисица

150 ден

Рокот за испорака 3-5 дена
SKU: хеклан-приврзок-лисица-2 Категории: , ,

Рачно изработен приврзок за клучеви. Хеклан од конец, полнет со памук и декориран со монистра. Убав подарок за љубители на животни.

Детали за производот: Хеклан приврзок-лисица

Боја

, , ,

Достава преку:

falcon

Материјал

конец, Памук

Начин на плаќање

Плаќате на рака кога ќе го добиете

Тип

Женски

Состојба

Ново

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Хеклан приврзок-лисица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Хеклан приврзок-лисица

150 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се