Хеклан приврзок-лисица

150 ден

Рокот за испорака 3-5 дена
SKU: хеклан-приврзок-лисица Категории: , ,

Хеклан приврзок-лисица. Изработен од конец, памук и монистра.

Рачно изработен приврзок за клучеви. Хеклан од конец, полнет со памук и декориран со монистра. Убав подарок за љубители на животни.

Детали за производот: Хеклан приврзок-лисица

Боја

, , , ,

Достава преку:

falcon

Материјал

конец, Памук

Начин на плаќање

Плаќате на рака кога ќе го добиете

Тип

Женски

Состојба

Ново

Наменето за

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Хеклан приврзок-лисица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Хеклан приврзок-лисица

150 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се