A6S TWS Bluetooth слушалки

899 ден

Опис на производот

Конектори: USB
Контролно копче: Да
Активно поништување на шум: Да
Стил: Кука за уши
Комуникација: Безжична
Принцип на вокализам: Динамичен
Контрола на јачината на звукот: Не
Безжичен тип: Bluetooth
Кодеци: AAC
Со микрофон: Да
Отпорност: 32
Опсег на фреквентен одговор: 20-20000 Hz
Функција: За Интернет лента
Функција: за видео игра
Функција: Заеднички слушалки
Функција: За мобилен телефон
Функција: За iPod
Функција: HiFi слушалки
Функција: спорт
Чувствителност: 99 dB
Водоотпорен: Не
Дали е безжичен: Да
Должина на линијата: Нема
Тип на приклучок: Безжичен
Апликација за поддршка: Да
Водоотпорен: IPX4 Водоотпорен
Bluetooth: Bluetooth 5.3
Поништување шум: CVC6.0 Поништување на шум
Пренос на далечина: 10 М (30 стапки) Пренос на далечина
Батерија за слушалки: Полимерна литиумска батерија 45 mAh
Кутија за батерии Батерија: Полимерна литиумска батерија 280 mAh

blutut slusalkii

 

најпродавани слушалки скопје

мали слушалки мк

 

 

најпродавани слушалки сетек

slusalki pro

мк слушалки

 

 

neptun slusalki cena

najprodavani slusalki mk

mali slusalki

блутут слушалки за ајфон

блутут слушалки за huawei

prakticni blutut slusalki

практични блутут слушалки

слушалки цени мк

setek slusalki

Детали за производот: A6S TWS Bluetooth слушалки

Боја

, , , ,

1 мислење за A6S TWS Bluetooth слушалки

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Александар Велески

  No comment, very good

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  899 ден

  SKU: a6s-tws-bluetooth-slusalki Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart