Бар маса LBT12X

5,899 ден

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: иверица, железо
Големина на производот: 120 x 40 x 100 cm
Тежина на производот: 17 кг
Макс. носивост на масата: 100 kg

Пријатен работен простор
Ставете книга и шолја кафе на оваа маса и отворете го вашиот лаптоп. Овде започнува релаксирачкото работно време.

Агол за складирање
Поставете ги вашите книги, лаптоп, растенија во саксии или други украси на оваа маса за да го прикажете она што го сакате.

Уживајте во пријатен момент
Уживајте во последните зраци на заоѓањето на сонцето, уживајте во овошјето и шолја чај со лимон во близина на оваа маса.

трпезариска маса

Содржина на пакетот:

1 x Бар маса
1 x комплет за склопување
1 x комплет против тркалање
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Бар маса LBT12X”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бар маса LBT12X
Бар маса LBT12X

5,899 ден

5,899 ден

На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LBT12X Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart