Рачно ренде сецко

- 36%

899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

  Прашање
SKU: rende-secko Категорија:

[Мултифункционално ренде 3 во 1] Оваа мелница за зеленчук има 3 сечила, од не’рѓосувачки челик, сечило за режење, грубо сечило, и сечиво за ситно расекување. Совршено е за режење компир, сирење, морков, мелење орев, и замрзнат путер.

Сецкањето сирење веќе не е најлошиот дел во правењето вечера.
[100% безбеден и лесен за чистење] Главниот материјал е ослободен од БПА штетни материи, тапанот е направен од нерѓосувачки челик, што е безбеден и здрав, обезбедувајќи подолг век на траење. Едноставно за чистење, само исчистете го ротирачкиот дел под млаз вода.
Нема повеќе опасни сечила. Ролери од 360 степени ја сечат храната цело време кога ја вртите рачката.
[Совршен подарок за сите прилики] Тој е совршен подарок за вашите најблиски и вашите пријатели. Совршен за мајки, професионални готвачи, и ентузијасти за храна.

Видео: Рачно ренде сецко

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Рачно ренде сецко”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Рачно ренде сецко
Рачно ренде сецко

899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart