Безжични Bluetooth слушалки

- 31%

899 ден

Продадени: 20%

Во залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: bezicni-slusalki Категорија:

Спецификации:
Безжични Слушалки P47
Боја: Бела, црна, зелена, сина, црвена

Блутут Верзија: 5.0

Функција: Последна / следна песна, Репродукција / Пауза, Отфрлање повик.

Работно растојание: 10M

Време на полнење: Околу 1-2 часа

Време на работа: Околу 5-8 часа

Батерија за слушалки: 300mAh

Фреквенција: 20Hz ~ 20KHz

Чувствителност: 88 ± 3dB

Влезна струја: 5V 1A

блутут слушалки слушалки безични слушалки безични bezicni slusalki slusalki bezicni Wireless Bluetooth Headphones Bluetooth Headphones Headphones Headphones slusalki4

Airpods i12 TWS Bezicni Slusalki – Инструкции за користење

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Безжични Bluetooth слушалки”

Your email address will not be published.

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Безжични Bluetooth слушалки

899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги