Држач за велосипед со 3 силни светла и сирена

- 20%

799 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

  Прашање
SKU: drzac-za-velosiped Категорија:

Универзален лесно се мести на секаков вид на велосипеди, или мотори.

Стабилно прицврстување не се тресе, по нерамни патишта.
Материјал: ABS
Режим на осветлување: Силно светло, послабо светло, блиц, и трепкач.


Режим на напојување: директно полнење преку USB
Тежина на држачот за велосипед: околу 175гр
Димензии: 137 * 56 * 37мм
Опсег на држачот: 50-85мм (за мобилни телефони 4-6,5 инчи.)

Капацитет на батеријата: 4000 mAh


Децибел на сирената за велосипед: 130 децибели

svirka za tocak

Светлина: 550 лумени

светло за велосипед

3 ламби за јасно гледање во ноќе.

svirka za velosiped

Високо квалитетна инженерска пластика, отпорна на топлина и отпорна на корозија.
фар во велосипед
Водоотпорен степен: ipx4 водоотпорен.

водоотпорен држач
Мулти-функција: Звучник на сирената со високи децибели, долг дострел со висока дефиниција, држач за мобилен телефон, полнење преку USB, водоотпорна батерија со голем капацитет, три режими на светло, брза инсталација на алатка.

Држач за мобилен

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Држач за велосипед со 3 силни светла и сирена”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Држач за велосипед со 3 силни светла и сирена
Држач за велосипед со 3 силни светла и сирена

799 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart