Фитнес Тркало за Стомачни

310 ден

Се продава од:
4 out of 5
Ќе го добиете за 2-4 дена
SKU: trkalo-za-stomacni Категорија:

Набавете го тркалото за стомачни мускули, и затегнете го горниот дел од телото. Тоа е насочено кон рацете, рамената, грбот и стомакот одеднаш со еден едноставен потег. Тоа е паметна алтернатива за затегнување на вашето тело и зајакнување на мускулите, без да мора да го напуштите вашиот дом.

Двојни тркала за зголемена стабилност
Тркала за контрола на влечење
Меки Рачки
Зајакнете го јадрото и горниот дел од телото.
Идеална справа за стомачни и за градење на силно, стабилно јадро.

Детали за производот: Фитнес Тркало за Стомачни

Состојба

Ново

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Фитнес Тркало за Стомачни”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Фитнес Тркало за Стомачни
Фитнес Тркало за Стомачни

310 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Ќе можете да внесете оглас, и да ги следите вашите пратки.
Обнови ги
Shopping cart