Електрично биро со подесување на висина

18,999 ден20,999 ден

Прилагодлива висина

Оваа рамка за маса е прилагодлива помеѓу 69-115 cm, погодна за луѓе со висина од 1,1-1,95 m. седење или стоење? Најдете идеална поза за да го олесните вашето тело и работите ефикасно.

Цврста конструкција:

Двојни шипки за поддршка, челична конструкција, двоен мотор и прилагодливи стапала, кои можат да се заменат со 4 тркалца, му даваат на овој држач за работна маса висока стабилност и носивост од 120 kg.

Практичен дизајн:

Со копчињата можете да запаметите 4 висини; Од безбедносни причини, прилагодувањето на висината запира и малку го повлекува бирото кога ќе наиде на пречка при возење.

Безшумно:

Висококвалитетниот двоен мотор овозможува рамномерно и тивко прилагодување – брзината на поставување е 25 mm/s, ниското ниво на бучава (< 50 dB), исто така, обезбедува тивко работно место.

Прилагодлива димензија на плотна:

Оваа рамка за маса изработена од цврст челик е прилагодлив за плотна во должина помеѓу 107,5 и 175 cm и затоа одговара на различни површини на масата (долга 120-200 cm, ширина 60-80 cm).

visoko biro биро

Детали за производот:

Боја: Бела, црна

Материјал: Челик

Големина: 60 x (107,5-175) x (69-115) cm (Д*Ш*В)

Подесување на висината: 69-115cm Волумен: <50dB

Брзина на поставување: 25 mm/s

Макс. Капацитет на статичко оптоварување: 120 kg.

Тежина: 55 фунти

Содржина на кутијата:

1 x електричен механизам за биро

1 x адаптер

1 x контролер

2 x кука

4 x ролни

1 x пакет со додатоци

1 x инструкции

 

Јавете се на 072234055 за дефинирање на бојата и димензиите на иверицата.

Детали за производот: Електрично биро со подесување на висина

Боја

,

Избери

Само механизам, Механизам со иверица

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Електрично биро со подесување на висина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

18,999 ден20,999 ден

Слични производи…

Подвижно Биро SONGMICS LSD016X01

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

15,999 ден

18,999 ден20,999 ден

SKU: elektricno-biro Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart