Подвижно Биро SONGMICS LSD114X01

21,999 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис на производот:

Број на модел: LSD114X01
Боја: Винтиџ кафеава и црна.
Димензии на производот: 60 (ширина) x 140 (должина) x 72-120 cm (висина); 31,6 килограми
Материјал: Инженерски легиран челик од дрво
Дебелина на масата: 1,5 см.
Ниво на бучава: <50 dB
Брзина на прилагодување: 25 mm/s
Максимално оптоварување: 80 kg.
Посебни карактеристики: Прилагодлива висина

biro

podvizni biroa

komjuterska masa

kancelarisko biro

biro na akcija (2)

biro na akcija (1)

 

Предности на електричната маса:

Прилагодлива висина за менување на држењето на телото. Складирање на 4 различни висини за брзо прилагодување. Меко, тивко прилагодување на висината.

ФУНКЦИЈА НА ПРИЛАГОДУВАЊЕ ВИСИНА И МЕМОРИЈА: Оваа маса е бескрајно прилагодлива во висина помеѓу 72 и 120 cm и има многу ниско ниво на бучава при прилагодување на висината (< 50 dB).

Вграден приклучок: со 2 контакти за полнење и 2 USB порти, благодарение на интегрираното жици, потребен е само еден кабел за напојување на моторот и полнење на мобилниот телефон и другите уреди заедно.

ФИОКА И КУКИ: Мала фиока (22,7 x 32,5 x 4,0 cm) за канцелариски материјали, горниот дел од фиоката за лаптоп или документи; Куката од страната може да се користи за закачување слушалки за да се обезбеди лесен пристап.

Цврсти и стабилни: двојните потпорни греди и цврстите ногарки обезбедуваат стабилна поддршка (оптоварување до 80 кг); прилагодливите ногарки може да се заменат со 4 тркала со сопирачки, благодарение на сопирачките не мора да се грижите за стабилноста.

 

 

Лесно се склопува:

Означените делови и лесните за следење, илустрираните упатства гарантираат лесно склопување.

 

Содржина на кутијата:

1 x биро
1 x Контролна кутија
1 фиока
1 x штекер
1 x Кука
4 тркалца
1 x пакет додатоци
1 x Инструкции

2 мислења за Подвижно Биро SONGMICS LSD114X01

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. A********
  Бирото е топ, би го препорачал на сите кои имаат потреба ...
  Бирото е топ, би го препорачал на сите кои имаат потреба од вакво биро да си порачаат. Стига за некои 20 35 дена но стварно вреди за парите.
  Н***** Ј*********
  Одличен квалитет и цена

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Подвижно Биро SONGMICS LSD114X01
  Подвижно Биро SONGMICS LSD114X01

  21,999 ден

  Слични производи…

  21,999 ден

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: LSD114X01 Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart