Подвижно Биро SONGMICS LSD016X01

15,999 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

4 Мемориски копчиња и заштита 

Можете да ја прилагодите висината на електричната маса помеѓу 72 и 120 cm и да зачувате 4 претпочитани висини. Има и систем за заштита при подигање и спуштање.

подвижно биро

Џеб и кука на страните

Платнет џеб на левата или десната страна за книги, списанија и канцелариски материјал и 2 куки од другата страна за слушалки и чанти. Ништо не ја промовира вашата концентрација повеќе од уредно биро!

биро

Атрактивен изглед со многу детали

Споената плотна во винтиџ кафена и црна боја му дава на ова подвижно биро повеќе стил, а текстурата слична на ткаенина во сивата површина на масата дава удобно чувство.

подвижно биро 2

Лесно се склопува:

Означените делови и лесните за следење, илустрираните упатства гарантираат лесно склопување.

Стабилна и низок шум

Ова подвижно биро со цврста челична рамка може да издржи до 80 kg; тивка масичка со работен шум помал од 50 dB.

биро 3

 

Детали за подвижното биро:

Боја: Винтиџ кафеава-црн

Материјал: Дрвена иверка, челик, не
Големина: 140 x 60 x (72-120) см.

Дебелина на масата: 1,5 см. Тежина: 28 кг. Макс. Носивост: 80 kg

Biro visina Биро на подигање Електрично биро подвижно биро Електрично биро Стоечко биро Биро со подесување висина Kompjutersko biro

Содржина на кутијата:
1 x Електрично биро

1 x Торба за складирање

2 x Кука

1 x Пакет со додатоци

1 x Подвижно биро упатство

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Подвижно Биро SONGMICS LSD016X01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Слични производи…

15,999 ден

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LSD016X01 Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart