Flawless body 2021

- 30%

699 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Flawless Body со заштитно тело, додатоци за тримери, и кабел за полнење.
Овој револуционерен тример е совршен за вашите најчувствителни области како што се бикини, пазуви, колената и глуждовите.

Нема да имате засеци или иритација обично предизвикана од бричењето.

Вградените ЛЕД-светла го олеснуваат местото, а машината за бричење може да се користи во двете насоки, што го прави ултра лесен за употреба.

Се полни, што го прави лесен за патување: безжичен и пренослив.
Материјал: пластика / нерѓосувачки метал.

Бр. 1 средство за отстранување на влакна за жени, извонреден машина за бричење „сè во едно“ и тример што може да се користи под вашите раце и бикини. И совршено решение за оние екстремно чувствителни области.

Беспрекорно тело е нежно за сите типови на кожа и може да се користи во двете насоки без никакви засеци, посекотини, изгореници, удари или иритација.

Не се потребни креми за да се добие тој мазен финиш.

Profesionalni masinki za sisanje masinki za sisanje profesionalni masinka za depilacija Kozmeticka oprema Домашна депилација zenski bricenje brijanje за тело

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Flawless body 2021”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

699 ден

Нема на залиха

SKU: flawless-body-2021 Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart