- 35%

1,299 ден

Детали за производот: GTstar BM50

Brand Name

MOSTHINK

Battery Type

Detachable

ROM

<128M, <2G

Standby Time

Up To 120 Hours

Front Camera Quantity

NONE

Optical Zoom

no

Screen Material

OLED

Rear Camera Pixel

No Rear Camera

Item Condition

New

Operation System

Others, No Smartphone

Display Resolution

480X320

RAM

<128M

Battery Capacity(mAh)

300, 300mAh

Rear Camera Quantity

NONE

Design

Bar

Fast Charging

Nonsupport

Biometrics Technology

no

SIM Card Quantity

1 SIM Card

Charging Interface Type

Micro Usb

Phone Type

Feature Phones

Features

QWERTY Keyboard

Front Camera Pixel

None Front Camera

3.5mm Headphone Port

no

Wireless Charging

no

Screen Type

Normal Screen

Touch Screen Type

Not Touch Screen

Language

German, French, Turkish, Spanish, Portuguese, Russian, English, Arabic

Cellular

GSM

Release Date

2016

Unlock Phones

Yes

Unlocked

Yes

Color

Black, white

Display Size

0.66 inch

Talk Time

According to use

Display Color

Color

Camera Type

NO Camera

Size

74.4*23.3*11.2mm

Google Play

No

2 мислења за GTstar BM50

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ahmed Maksuti

  Telefonot e mnogu mall gi ima site specifikacii sto gi pisuva vo opisot: budilnik, bluetooth… 🔝🔝

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Ahmed Maksuti
 2. Isidora Ivanovska

  Mnogu sum zadovolna

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Isidora Ivanovska

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,299 ден

  Само 4 останати на залиха

   Ekom
  0 out of 5
  SKU: gtstar-bm50 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart