M35 Bluetooth 5.3 слушалки

1,299 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

1. Име на производ: Безжични слушалки M35
2. Боја на производот: сива, сребрена
3. Тежина на производот: Околу 120 g
4.Bluetooth верзија: Bluetooth 5.3
5. Време на музика: Околу 4-5 часа
6. Време на полнење: Околу 2 часа
7. Растојание на пренос: Околу 20м
8.Дигитален дисплеј: ДА
9. Откажување на шумот: ДА
10.Водоотпорен:ДА

безжични слушалки мкбезжични слушалки скопјеbezicni slusalki za androidbezicni slusalki za iphonebezicni slusalki ceniбежични слушалки цениslusalki sonyneptun slusalki mkgejming slusalkiblutut slusalki za telefonslusalki za telefon mkmk slusalkibezicni slusalki skopjeblutut slusalki ajfon

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “M35 Bluetooth 5.3 слушалки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,299 ден

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: m35-bluetooth Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart