Gympak Max пренослив систем за вежбање InnovaGoods

- 26%

5,800 ден

4.75 out of 5
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Сеопфатен сет за вежбање кој ви овозможува да изведувате мноштво вежби со различните додатоци. Идеален за вежбање на целото тело (Гради, раце, нозе и грб).

Благодарение на неговиот компактен и пренослив дизајн, основата се преклопува на половина за лесен транспорт и складирање, што овозможува да се чува во автомобилот, во гардероба, под креветот итн. Исто така, вклучува цврста торба за удобно носење на сите додатоци вклучени. И водич за вежбање кој е од голема помош за постигнување добри резултати.

сет за вежби дома

пренослив сет цена

пренослив сет мк

Материјал:
-Челик
-Метална легура
-ABS
-Гума
-Пена
-Пренослив дизајн
-Тип: Компактен
-Преклопна антилизгачка основа со рачка:
51 x 87 x 3 см едната страна
51 x 46 x 5 см другата страна
-Ниво на отпор: Прилагодливо

пренослив сет за вежби

Додатоци:
2 шипки што се одвојуваат и спојуваат.
4 Отпорни ленти/ластици
2 рачки
2 појаси за екстремитети
1 затворач за врата

Вклучува:
Водич за вежбање
Торба за носење
Практично и лесно за користење
Лесен за транспорт и складирање

сет за вежби инструкции

сет за вежби мк

сет за вежби цена

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Gympak Max пренослив систем за вежбање InnovaGoods”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Gympak Max пренослив систем за вежбање InnovaGoods
Gympak Max пренослив систем за вежбање InnovaGoods

5,800 ден

5,800 ден

На залиха

4.75 out of 5
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart