Воздушен душек – Lazy Bag

- 50%

699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

  Прашање
SKU: lazy-bag Категорија:

✔ ЛЕСНА ИНФИЛТРАЦИЈА-Не е потребна пумпа. Само протресете го низ воздухот за да се надува. Малиот трик е што треба да го фатите воздухот со затворање на отворот на ракавот, пред крајот на секое движење, и држете го отворот затворен додека не започнете со следното движење.

ТЕХНОЛОГИЈА ПРОТИВ ДЕФЛАЦИЈА
Овој мрзлив душек исто така доаѓа со торба за носење, за да ви овозможи да ја чувате и носите, со вградена безбедносна јамка за цврсто прицврстување на каучот во позиција, така што останува на место дури и на ветровите денови,.
✔ 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО – Ние исто така ви нудиме 100% гаранција за задоволство без ризик, доколку не сте задоволни од поризоводот можете да го вратите, да ви ги вратиме парите, без поставување на прашања. Сепак, ние сме сосема сигурни дека ќе бидете импресионирани од овој приизвод.

Видео: Воздушен душек – Lazy Bag

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Воздушен душек – Lazy Bag”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Воздушен душек – Lazy Bag
Воздушен душек – Lazy Bag

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart