Корпа за алишта SONGMICS LCB64Y

1,999 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

Опис на производот:

Направена од издржлив бамбусов материјал, оваа корпа за алишта од Songmics со природен и едноставен стил е совршена за секоја соба во вашата куќа! Капацитет од 100L е одличен за поголеми оптоварувања, корпата за алишта има памучна облога што може да се вади, и може да се пере, како и капакот со шарки за да се обезбеди пригоден начин за складирање на сите алишта.

korpa za alista

корпа за алишта

korpa za alista ceni

 

Спецификација:

Целокупна големина: 52 x 32 x 63 cm (Ш x Д x В)
Материјал: природен бамбус, памучна торба
Боја: природна боја на бамбус
Тежина: 2,7 кг

Содржина на пакетот:

1 x корпа за алишта
1 x упатство (EN, DE, FR, ES, IT)

Корпа за алишта bambus Корпа за алишта

4 мислења за Корпа за алишта SONGMICS LCB64Y

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Марија Симоновска

  Брза испорака и добар квалитет на производот. Ја препорачувам.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Dejan Janevski

  Odlicna e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Martina Madzovska

  .

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
  Image #1 from Martina Madzovska
 4. Natasa Stojanoska

  Fala vi mnogu e ubava

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Natasa Stojanoska

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,999 ден

  На залиха

  4.67 out of 5
  SKU: korpa-za-alista-songmics-lcb64y Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart