Куќичка за мачиња FEANDREA PCT161W01

- 25%

5,999 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Најважните работи на оваа куќичка за мачиња од прв поглед:

 • Мека, издржлива кадифена ткаенина
 • 1 удобна пештера за криење
 • 1 стабилна импровизирана лежалка за релаксација
 • 1 добро обложена седалка за набљудување на околината
 • 1 помпон за повеќе забава

 

Спецификации:

Боја: светло сива
Материјал: иверица, кадифена ткаенина, сисал
Големина на производот: 55 x 45 x 143 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 13 kg

Содржина на пакетот:

1 x куќичка (дрво) за мачиња
1 x комплет со додатоци
1 x инструкции

 

5 мислења за Куќичка за мачиња FEANDREA PCT161W01

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Мартина Видановска

  Многу цврст и квалитетен производ.Мојата мачка го сака

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Marina Stefanovska

  Ja preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Marina Stefanovska
 3. Oliver

  Super e!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Оливер Филиповски

  Odlicna

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Daniela Gjolovska

  Sovrshena e fala vi mnogu♥️♥️odma macinjata ja sakaat

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Daniela Gjolovska

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  5,999 ден

  Слични производи…

  Гребалка за мачки FEANDREA PCT15W

  Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  6,799 ден

  Куќичка гребло за мачиња FEANDREA PCT51W

  На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  5,499 ден
  31%

  5,999 ден

  На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  EAN: 2000000348223 SKU: kuka-za-macinja-feandrea Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart