Гребалка за мачки FEANDREA PCT15W

6,799 ден

4.75 out of 5
Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис на производот:
– Висока стабилност: основна плоча засилена со дрвени ленти
– Цврсти столбови
– Покриена со меки, екстра издржлива кадифна ткаенина
– Пријатна куќа за мачки
– 2 поместени платформи за гледање на различни висини
– Стабилност
– Средна големина: погоден за една или две мачки
– Умен дизајн на скалила: лесен пристап до скалите

Гребалка за мачки мк

куќа за мачки мк

Спецификации:
– Боја: светло сива
– Материјал: МДФ (лесна плоча со средна густина), кадифен, сисал, инжинерско дрво
– Големина на производот: 55 x 45 x 143 cm
– Тежина на производот: 14,3 kg

drvo za macinja

 

Дрво за мачиња

гребло за мачки гребло-куќа за мачки

куќа за две мачки

Содржина на пакетот:
– 1 x дрво за мачка
– 1 x инструкции

2 мислења за Гребалка за мачки FEANDREA PCT15W

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Oktay Özküçük

  I was able to install
  İt was very easy
  Thank you very much again

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Oktay Özküçük
 2. Vjollca Selimi

  Blagodarime
  Prekrasna e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Vjollca Selimi

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  6,799 ден

  6,799 ден

  Достапно по нарачка

  SKU: grebalka-za-macki Категории: ,
  Рокот за испорака 1-3 дена
  4.75 out of 5
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart