Ласерско метро 3 во 1

1,499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

3-во-1 метро кое може да ги измери сите површини! Measure King е новиот и иновативен начин за побрзо, полесно и поефикасно мерење!

Ова ласерско метро има 3 различни режими на мерење, кој ќе ви дадат најпрецизни резултати. Roll Mode може да измери која било закривена површина или предмети во неправилна форма само со тркалање на прицврстеното тркало! Тоа е толку едноставно што ќе можете да го направите со само една рака!

Флекс конецот ви овозможува лесно и прецизно мерење околу предметите, ви овозможува да измерите било што заоблено без ограничувања!

За оние долги и тешко достапни области постои режим на ласер! Само насочете го ласерот и измерете го растојанието веднаш! Ласерот мери до 7.62 метри.

Ласерско метро е опремено со прецизен, лесен за читање дигитален LED дисплеј! Ласерско метро е изработено од тежок и издржлив градежен материјал. Совршен за работа или дома!

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Ласерско метро 3 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,499 ден

Само 1 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: lasersko-metro Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart