Ласерско метро 3 во 1

1,199 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

  Прашање
SKU: lasersko-metro Категорија:

3-во-1 метро кое може да ги измери сите површини! Measure King е новиот и иновативен начин за побрзо, полесно и поефикасно мерење!

Ова ласерско метро има 3 различни режими на мерење, кој ќе ви дадат најпрецизни резултати. Roll Mode може да измери која било закривена површина или предмети во неправилна форма само со тркалање на прицврстеното тркало! Тоа е толку едноставно што ќе можете да го направите со само една рака!

Флекс конецот ви овозможува лесно и прецизно мерење околу предметите, ви овозможува да измерите било што заоблено без ограничувања!

За оние долги и тешко достапни области постои режим на ласер! Само насочете го ласерот и измерете го растојанието веднаш! Ласерот мери до 7.62 метри.

Ласерско метро е опремено со прецизен, лесен за читање дигитален LED дисплеј! Ласерско метро е изработено од тежок и издржлив градежен материјал. Совршен за работа или дома!

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Ласерско метро 3 во 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Ласерско метро 3 во 1
Ласерско метро 3 во 1

1,199 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart