популарно

Snap N Grip Сет од 2 клуча

- 53%

Original price was: 1,500 ден.Current price is: 699 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Карактеристики:

Универзален клуч

2.CR-V хром челик, Одличен вртежен момент.

3.Заштитени со Хром, за квалитет.

4.Погодно за цевки, шрафови, завртки или други сврзувачки елементи.

5.Не се лизга.

6.Обем на големина, 8-32мм.

Спецификации:

Количина: 2 кључа еден помал и еден поголем

полиран Chrome

Материјал: Хром челик + гума на рачката

Големиот клуч: 23-32мм, вкупна должина 280мм

Мал клуча: 8-22мм, вкупна должина 210мм, Двоен дизајн.

 

Детали за производот: Snap N Grip Сет од 2 клуча

Brand Name

Kitbakechen

Material

Chromium-vanadium Steel

Type

Ratchet Handle Wrench, Combination Wrench

is_customized

Yes

Features

Double End, INSULATED, Non-slip

Model Number

GJ0826-01

Small Wrench

9-22mm

Large Wrench

22-32mm

2 мислења за Snap N Grip Сет од 2 клуча

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. I** R******
  Odlicni se
  М**** С*********
  Задоволен сум од квалитетот на кључевите, вреди да ги има...
  Задоволен сум од квалитетот на кључевите, вреди да ги имате во вашиот дом, ги препорачувам

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Original price was: 1,500 ден.Current price is: 699 ден.

  Original price was: 1,500 ден.Current price is: 699 ден.

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: snap-n-grip Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart