Најпродаван

Cleansing tool

- 36%

899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Пред употреба измијте го лицето со топла вода.

Полека преместете го производот напред и назад на кожата, не останувајте на исто место премногу долго.

По употреба измијте го лицето со ладна вода.

Струја ≤500mA

Моќност: 0,7W

Тежина: 300гр

Време на полнење: околу 1,5 часа

Начин на полнење: Полнење со USB кабалче.

Детали за производот: Cleansing tool

Brand Name

Cagabi

Power Source

Rechargeable Battery

Material

Metal

Standard Voltage

220V

Type

Blackhead Remover

Model Number

XN-8030

Function

Facial Clean, Dead Skin Removal

Manufacturing Process

Machine Made

16 мислења за Cleansing tool

4.5 од 5
12
2
1
0
1
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Stefana Ilievska

  Zadovolna sum od proizvodot mnogu

  Корисно(9) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Stefana Ilievska
 2. Magdalena Trajceva

  Fala vi, na brzata dostava a i proizvodot e super

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Elena Dodevska

  Proizvodot e super, a prodavacot e siguren i brgu isporacuva

  Корисно(6) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Elena Dodevska
 4. Daniela Panovska

  Mnogu dobar proizvod, stigna pobrzo od sto ocekuvav 🙂

  Корисно(1) Бескорисно(2)You have already voted this
 5. Igor Stojkovski

  Mnogu e dobar

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Marija Durlanova

  Odlicno e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Дане Маркоски

  Ispraten bez polnac

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  • admin

   Proizvodot se polni so usb kabalceto vkluceno vo nego. Nema potreba od polnac. Dokolku imate nekooj drug problem slobodno pisete ni.

   Корисно(2) Бескорисно(2)You have already voted this
 8. Jasmina Drpljanin

  Odlicen e iznenadena sum od moknosta na aparatot go preporacuvam na sekoj 😊

  Корисно(3) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Monika Sazdova

  Monika

  Корисно(1) Бескорисно(4)You have already voted this
 10. Anonymous

  Od uslugata sum prezadovolna.
  Pocnuvajki od procesot na poracvenje sto bese super ednostaven do dostavata, najdobri do sega.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 11. Vulnet selimi

  Nekolku proizvodi so zemav od kaj vas, navistina za cenata so se nudi se Top
  Vi posakuvam samo vaka da prodolzite

  Корисно(4) Бескорисно(0)You have already voted this
 12. Билјана Трпкова

  Одличен продукт!

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 13. admin

  Пред да го користите ставете го на усб полначот нека се полни.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 14. Hristina Atanasovska

  Zadovolna sum mn od proizvodot eve go koristam edna nedela i imam pozitivni rezultati

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 15. Frosinna Trajcevska

  Ova e najdobriot ostranuvac na crnki, sega moeto lice izgleda svezo i mazno, vi go preporacuvam vredi za parite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 16. Ангела Серафимоска

  ne sum go dobila seuste zosto???veke 1 nedela go cekam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 17. Martina Petrovska

  super e proizvodot se e vo red so nego bese dobro spakuvan

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  899 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: lice Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart