Editor choice

REAL DOCTORS – Појас за Поддршка и Поправање на Грбот

699 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Може да се употребува секојдневно – Првите неколку дена се носи само 10-20 минути, потоа додадете 10 минути секој ден. Вашиот грб и рамената полека ќе се приспособат и ќе изградите мускулна меморија за правилната положба на телото.

Детали за производот: REAL DOCTORS – Појас за Поддршка и Поправање на Грбот

Brand

REAL DOCTORS

Model Number

Posture Corrector

Боја

Црна

Material

Еластичен Неопрен

Величина:

S, M, L, XL, XXL

3 мислења за REAL DOCTORS – Појас за Поддршка и Поправање на Грбот

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Marjan velkovski

  Super 🙂

  Корисно(0) Бескорисно(2)You have already voted this
 2. Anonymous

  Појасот е одличен. Јас сум презадоволна.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Gordana Gigova

  Ja dobiv pratkata. Blagodaram mnogu!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  REAL DOCTORS – Појас за Поддршка и Поправање на Грбот
  REAL DOCTORS – Појас за Поддршка и Поправање на Грбот

  699 ден

  699 ден

  На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  EAN: 2000000080536 SKU: real-doctors Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart