Editor choice

REAL DOCTORS – Појас за Поддршка и Поправање на Грбот

699 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Може да се употребува секојдневно – Првите неколку дена се носи само 10-20 минути, потоа додадете 10 минути секој ден. Вашиот грб и рамената полека ќе се приспособат и ќе изградите мускулна меморија за правилната положба на телото.

Детали за производот: REAL DOCTORS – Појас за Поддршка и Поправање на Грбот

Brand

REAL DOCTORS

Model Number

Posture Corrector

Боја

Црна

Material

Еластичен Неопрен

Величина:

S, M, L, XL, XXL

3 мислења за REAL DOCTORS – Појас за Поддршка и Поправање на Грбот

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. G****** G*****
  Ja dobiv pratkata. Blagodaram mnogu!
  A********
  Појасот е одличен. Јас сум презадоволна.
  M***** v********
  Super :)

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  REAL DOCTORS – Појас за Поддршка и Поправање на Грбот
  REAL DOCTORS – Појас за Поддршка и Поправање на Грбот

  699 ден

  699 ден

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: real-doctors Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart