1,399 ден

кп излог
5 out of 5
избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: lige-9949 Категории: ,

Марка: LIGE
Екран: аналоген
Главни карактеристики на производот:
3ATM/30M Водоотпорен (не поддржува топла вода).
Материјал: Нерѓосувачки челик.
Оригинално јапонско кварцно движење.
Целосно нерѓосувачки челик (не грижете се за избледување, рѓосување).
Кварцно движење со висок квалитет.
Долг работен век батеријата, повеќе од 2 години. Потоа може да се промени.

Детали за производот: Lige 9949

Боја

,

4 мислења за Lige 9949

Слики од корисниците

Image #1 from Nikola Simonovski
Image #1 from Nikola Simonovski

Nikola Simonovski

Zdravo mi stigna casovnikot mnogu e ubav

Image #1 from Nikola Simonovski
 1. Jasna Nikolovska

  Ubav casovnik, pristina na vreme i izgleda dobro.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Milovanovski Goran

  Vi blagodaram go zedov mnogu e ubav

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Milanovski Gordan

  Predobar go preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Nikola Simonovski

  Zdravo mi stigna casovnikot mnogu e ubav

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Nikola Simonovski
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги