Olevs 6650

Распродажба!

3,999 ден

кп излог
5 out of 5
избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: olevs-6650 Категории: ,

[Класичен луксузен дизајн]★★★ Прекрасно куќиште од 41 мм со уникатен бројчаник, големи луминисцентни стрелки, приказ на датум позициониран во 3 часот, целосно го покажува вниманието на деталите. Овој механички часовник може да се носи за секакви пригоди, од свечени до секојдневни активности.

muski saat
[Карактеристики]★★★ Зголемен прозорец за датум, светли стрелки и маркери, лесен за читање во секое време. Класична еднонасочна рамка. Прецизното автоматско движење обезбедува подолг работен век.


[Automatic Movement]★★★ Моќта се генерира автоматски со движење на вашата рака. Веќе не е потребна батерија. Автоматски се навива со движење на раката. (Автоматскиот часовник треба да се носи 8-12 часа секој ден за да има целосна резерва на енергија. Ве молиме свртете ја круната во насока на стрелките на часовникот 30-40 целосни вртења кога напојувањето е недоволно или го носите за прв пат.)

maski casovnici muski
[3 ATM Водоотпорен]★★★ Водоотпорен до 100 стапки (30 m). Погоден за секојдневна употреба. Отпорен на прскање/дожд. Не е погоден за туширање, капење, пливање, нуркање.

vodootporen casovnik
30 дена бесплатна замена. Ве молиме слободно контактирајте не доколку има било какви проблеми и ние ќе ви понудиме задоволително решение во рок од 24 часа. 99% проблеми може да се решат преку комуникација.

 

Детали за производот: Olevs 6650

Боја

Црн, Зелен

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Olevs 6650”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Olevs 6650

3,999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги