DZ09 smartwatch

Featured! - 43%

1,299 ден

Се продава од:
3.54 out of 5
  Прашање
SKU: dz09-smartwatch Категории: ,

Исклучително удобен и практичен мултифункционален СМАРТ ЧАСОВНИК – со екран на допир.

Паметниот часовникот е компатибилен Android и ios.

Часовникот има камера.

– Се поврзува преку блутут по што може да примате повици, да зборувате, да слушате музика и да примате известувања од Facebook, Viber SMS и др.. (Без да поставувате SIM картичка)
– Со ставање на SIM картичка во часовникот, може да се користи како телефон (оделно без да го поврзувате со вашиот телефон).
карактеристики:
– При ѕвонење, на екранот го покажува бројот што ве бара или името доколку претходно го имате запишано во именикот.
– Слот за SIM картичка (Micro Sim)
– Слот за SD мемориска картичка до 32GB
– Камера: 2 мегапиксели
– Резолуција на камерата: 320 x 240 пиксели
– 1.57 “инчен дисплеј touch screen TFT LCD
– Резолуција на екранот: 240 x 240 пиксели
– Време на мирување: околу 180 часа
– Време на разговор: околу 3 часа
– Време на полнење: околу 1 час
– Слушање музика: околу 6 часа
– Јазик на менито: англиски, италијански, германски, дански, шпански, полски, турски, португалски и руски јазик.

10 мислења за DZ09 smartwatch

Слики од корисниците

Image #1 from Krste Jovcevski
Image #2 from Bojan R
Image #3 from Ibrahim
Image #4 from Teodor
Image #5 from Goranco
Image #1 from Krste Jovcevski

Krste Jovcevski

Super, isporakata bese brza

Image #2 from Bojan R

Bojan R

Zadovolen sum mnogu od casovnikot

Image #3 from Ibrahim

Ibrahim

Mnogu dobar kvalitet za tie pari.

Image #4 from Teodor

Teodor

Super e, se funkcionira kako sto pisuva.

Image #5 from Goranco

Goranco

Odlicen e za tie pari

Image #6 from Dragana

Dragana

Go kupiv za sin mi 7 godini ima malku e golem, ne go preporacuvam za deca inaku dobar e za vozrasen.

Image #7 from Vlatko

Vlatko

Na prv pogled dobar e.

Image #8 from Ibro

Ibro

Go dobiv za 1 den, mi se javija i go dostavija do doma. Dobar e casovnikot za cenata.

Image #9 from Ibro

Ibro

Go dobiv za 1 den, mi se javija i go dostavija do doma. Dobar e casovnikot za cenata.

Image #10 from Ивана

Ивана

Dobar casovnik go preporacuvam.

Image #1 from Krste Jovcevski
Image #2 from Bojan R
Image #3 from Ibrahim
Image #4 from Teodor
Image #5 from Goranco
Image #6 from Dragana
Image #7 from Vlatko
Image #8 from Ibro
Image #9 from Ibro
Image #10 from Ивана
 1. Krste Jovcevski

  Super, isporakata bese brza

  Слика од производот

  Image #1 from Krste Jovcevski
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Bojan R

  Zadovolen sum mnogu od casovnikot

  Слика од производот

  Image #1 from Bojan R
  Корисно(3) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Ibrahim

  Mnogu dobar kvalitet za tie pari.

  Слика од производот

  Image #1 from Ibrahim
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Teodor

  Super e, se funkcionira kako sto pisuva.

  Слика од производот

  Image #1 from Teodor
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Goranco

  Odlicen e za tie pari

  Слика од производот

  Image #1 from Goranco
  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

DZ09 smartwatch

1,299 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart