DZ09 smartwatch

Featured! Распродажба!

1,299 ден

4.82 out of 5
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: dz09-smartwatch Категории: ,

Исклучително удобен и практичен мултифункционален СМАРТ ЧАСОВНИК – со екран на допир.

Паметниот часовникот е компатибилен Android и ios.

Часовникот има камера.

smart casovnik Смарт часовник cena

– Се поврзува преку блутут по што може да примате повици, да зборувате, да слушате музика и да примате известувања од Facebook, Viber SMS и др.. (Без да поставувате SIM картичка)
– Со ставање на SIM картичка во часовникот, може да се користи како телефон (оделно без да го поврзувате со вашиот телефон).
карактеристики:
– При ѕвонење, на екранот го покажува бројот што ве бара или името доколку претходно го имате запишано во именикот.
– Слот за SIM картичка (Micro Sim)
– Слот за SD мемориска картичка до 32GB
– Камера: 2 мегапиксели
– Резолуција на камерата: 320 x 240 пиксели
– 1.57 “инчен дисплеј touch screen TFT LCD
– Резолуција на екранот: 240 x 240 пиксели
– Време на мирување: околу 180 часа
– Време на разговор: околу 3 часа
– Време на полнење: околу 1 час
– Слушање музика: околу 6 часа
– Јазик на менито: англиски, италијански, германски, дански, шпански, полски, турски, португалски и руски јазик.

Детали за производот: DZ09 smartwatch

Боја

, ,

9 мислења за DZ09 smartwatch

4.8 од 5
7
2
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ивана

  Dobar casovnik go preporacuvam.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Ивана
 2. Ibro

  Go dobiv za 1 den, mi se javija i go dostavija do doma. Dobar e casovnikot za cenata.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Ibro
  Image #2 from Ibro
 3. Vlatko

  Na prv pogled dobar e.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Vlatko
 4. Dragana

  Go kupiv za sin mi 7 godini ima malku e golem, ne go preporacuvam za deca inaku dobar e za vozrasen.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Dragana
 5. Goranco

  Odlicen e za tie pari

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
  Image #1 from Goranco
 6. Teodor

  Super e, se funkcionira kako sto pisuva.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Teodor
 7. Ibrahim

  Mnogu dobar kvalitet za tie pari.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Ibrahim
 8. Bojan R

  Zadovolen sum mnogu od casovnikot

  Корисно(3) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Bojan R
 9. Krste Jovcevski

  Super, isporakata bese brza

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Krste Jovcevski

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се