Спортски пакет! Професионален масажер + М4 нараквица

- 19%

2,598 ден 2,099 ден

2,299 ден 1,899 ден
1,000 ден 699 ден
Двата производа по цена од 2099 денари.
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: masazer-i-fitnes-narakvica Категорија:
 • Product
 • Specification
 • Photos

Професионален масажер

2,299 ден 1,899 ден -17%
Карактеристики 1. Вклучува 4 глави за масажа, со различни придобивки. 2. Ефективно намалете ја вкочанетоста и болката во мускулите, и зголемете ...
Brand Name

XceeFit

Item Type

Massage & Relaxation

Material

Other

Model Number

01

Application

Body

Product Type

Massage & Relaxation

Charging voltage

110-240 v

Frequency

1200-3200 rpm adjustable

Rated Voltage

24V

Sutiable for

Whole body except head

Product name 1

Muscle stimulator

Product name 2

Muscle Massager

Product name 3

Deep Tissue Massager

Product name 4

Massage Gun

+

 • Product
 • Photos

М4 фитнес нараквица

1,000 ден 699 ден -30%
Карактеристики: 1. Следење на отчукувањата на срцето во сите временски услови, 24 часовно континуирано снимање ви овозможува да бидете во тек со ...

2598 ден. 2099 ден. со бесплатна достава.

 

1 мислења за Спортски пакет! Професионален масажер + М4 нараквица

 1. Angela Filipovska

  Odlicna ponuda, prezadovolna

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Спортски пакет! Професионален масажер + М4 нараквица
Спортски пакет! Професионален масажер + М4 нараквица

2,598 ден 2,099 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart