Спортски пакет! Професионален масажер + М4 нараквица

- 25%

1,499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 • Производ
 • Слики

Професионален масажер

1,899 ден -32%
Карактеристики 1. Вклучува 4 глави за масажа, со различни придобивки. 2. Ефективно намалете ја вкочанетоста и болката во мускулите, и зголемете ја ...

+

 • Производ
 • Слики

М4 фитнес нараквица

699 ден -30%
Карактеристики: 1. Следење на отчукувањата на срцето во сите временски услови, 24 часовно континуирано снимање ви овозможува да бидете во тек со ...

2598 ден. 1499 ден. со бесплатна достава.

 

1 мислење за Спортски пакет! Професионален масажер + М4 нараквица

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Angela Filipovska

  Odlicna ponuda, prezadovolna

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Спортски пакет! Професионален масажер + М4 нараквица
  Спортски пакет! Професионален масажер + М4 нараквица

  1,499 ден

  1,499 ден

  Нема на залиха

  SKU: m4-pameten-casovnik-grivna-2 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart