Најпродаван

Професионален масажер

- 32%

Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,899 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Карактеристики
1. Вклучува 4 глави за масажа, со различни придобивки.
2. Ефективно намалете ја вкочанетоста и болката во мускулите, и зголемете ја циркулацијата на крвта.
3. 3 брзини на вибрирање, можете да изберете што ви одговара.
4. Литиумска батерија со голем капацитет од 2000mha, 3 часа работа.
5. Погодно за закрепнување после спортскиот замор или вежбање во теретана.

Спецификации
Полнач за напојување.
– 100 ~ 240V
– Тип: Ли-јон
– Капацитет: 2000mAh

Масажер
– Брзина: 3000r / min
– Висина: 1,5 кг
– Димензија: 25x23cm
Фреквенција: 1200 -3200 вртежи во минута прилагодливи, 3 брзини.

Пакет вклучува
1 x пиштол за масажа
1 x Упатство за користење
1 x полнач за напојување
1 х кутија со тврда хартија

Помага при ублажување, на затегнатите мускули, болката и вкочанетоста на грбот. Одличнен за лична употреба, и за професионална масажа, совршен за физиотерапевти или хиропрактик.
Безжично полнење: 2500mAh висококвалитетна литиумска батерија на полнење, обезбедува 6 часа работно време, потребни се 1,5-2 часа за целосно полнење. 3,1 кг, можете да го користите дома, теретана, канцеларија, итн…
24V мотор, слајд технологија за намалување на бучавата, со голема моќност, но низок шум (35dB – 55dB). Идеален за спортисти, луѓе кои вежбаат или лица со повреди. Можеби сте заинтересирани и за пулс оксиметар

 

масажер за мажи

 

 

масажер

Спортски пакет! Акција

Спортски пакет! Професионален масажер + М4 нараквица

Original price was: 2,000 ден.Current price is: 1,499 ден. -25%
+ = 2598 ден. 1499 ден. со бесплатна достава.  

29 мислења за Професионален масажер

4.8 од 5
26
2
0
1
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. E**** D**********
  /
  V**** M*******
  Korisen
  A********
  ist kako na slikite
  M***** M********
  Масажерот е супер но брзо се празни батеријата 20 минути ...
  Масажерот е супер но брзо се празни батеријата 20 минути само издржува🤔
  S*****
  Очекував можеби поснажен масажер, но и вака ди ја врши ра...
  Очекував можеби поснажен масажер, но и вака ди ја врши работата за која е наменет.
  В*******
  Одличнен е за вкочанети мускули и за ублажување на болкит...
  Одличнен е за вкочанети мускули и за ублажување на болките во грбот.
  G**** P********
  Ok
  A********
  Odlicen masazer
  б*****
  Каков тип на полнач користи,усв или?
  Reply from D******:
  Ne, doaǵa so priklučok za polnenje, koe e pobrzo od USB
  I***
  Како се менуваат главите?
  Reply from ј*****:
  Само задржете ја главата, и повлечете и таа треба ќе се и...
  Само задржете ја главата, и повлечете и таа треба ќе се извади. Таа е некако како вшмукување навлечено, така што не треба да го извртувате или одвртувате.
  A********
  Одличен масажер
  V******* K*******
  odgovara na opist
  Д******* А*********
  Производов дефинитивно вреди, јас сум презадоволна од нег...
  Производов дефинитивно вреди, јас сум презадоволна од него.
  T******** F****
  dobar e go preporacuvam
  A********
  Super
  M****** N*********
  odlicen, milo mi e ke naracuvam povtorno 😊
  A********* N*******
  нема опција за избор на боја

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Професионален масажер
  Професионален масажер

  Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,899 ден.

  Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,899 ден.

  На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart