Masina za kucanje Erika

SKU: masina-za-kucanje-erika Категорија:

Masinata za kucanje e vo orginalna sostojba, funkcionalna, so kufer.

Детали за производот: Masina za kucanje Erika

Боја

Цена на достава

140 денари

Достава преку:

Карго експрес

Материјал

Нерѓосувачки челик

Состојба

Половно

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Masina za kucanje Erika”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се