Masina za kucanje Erika

Masinata za kucanje e vo orginalna sostojba, funkcionalna, so kufer.

Детали за производот: Masina za kucanje Erika

Боја

Цена на достава

140 денари

Достава преку:

Карго експрес

Материјал

Нерѓосувачки челик

Состојба

Половно

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Masina za kucanje Erika”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

SKU: masina-za-kucanje-erika Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart