Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX

2,300 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна

Материјал:  дрво и нерѓосувачки челик

Големина на производот: 66 x 30 x 27 cm

Тежина на производот: 4 kg

Макс. Капацитет на оптоварување на полицата: 15 kg

Макс. Капацитет на  оптоварување на секоја кука: 3 kg

Макс. оптоварување на висечката шина: 10 kg

Со ѕидната закачалка, можете да го трансформирате вашиот празен ѕид во фантастично место каде што можете да ги чувате вашите јакни, чанти, чадори, клучеви итн.

ѕидна полица

закачалка за во бања

Икеа закачалка

Zakacalki za hodnik

zakacalki za zid

zakacalki za butik

VASAGLE полица за складирање Ѕиден држач

zakacalki za obleka

ѕидна-закачалка-со-5-куки

Содржина на пакетот:

1 x ѕидна закачалка
5 x отстранливи куки
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

 

Закачалка со клупа VASAGLE HSR40B

5,200 ден -26%

 • Добредојдовте дома: овој паметен 2во1 држач, клупа за чевли и палта ви помага да го одржувате вашиот влез уреден, додека воедно давате и …

4 мислења за Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX

4.8 од 5
3
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Anonymous

  ok

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Ивица Цветаноски

  Цврст и лесен за склопување, го препорачувам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Marijana

  Odlicna e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Aneta

  Zdravo, pratkata pristigna, policata/zakacalka e bas kako na slikata. Gi imate site pofalbi za brza dostava i kvalitet👏👏👏👏

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Слични производи…

  Голема закачалка со клупа VASAGLE HSR86BX

  Само 1 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  8,000 ден

  Закачалка VASAGLE RCR16BX

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  2,800 ден

  2,300 ден

  Само 1 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart