Козметички куфер за шминка

6,999 ден

Опис

Боја: Црна
Материјал: Алуминиумска рамка, МДФ (лесна плоча со средна густина), ABS пластика
Големина на производот:
Вкупна големина (со тркалца): 34 x 24 x 56 cm
Вкупна големина (без тркалца): 34 x 24 x 48 cm
Големина на горната полица (2x): 32 x 10,5 x 2,3 cm
Големина на горната фиока: 26,7 x 21,2 x 11,9 cm
Големина на долната фиока: 26,7 x 21,2 x 13,9 cm
Тежина на производот: 6,2 кг
Вкупно Макс. Капацитет на оптоварување: 10 kg

шминкарник несесер за шминка куфер за шминка козметички куфер за шминки

Ако сакате да купите практична футрола за убавина, особено за во движење, за да ја средите вашата хаотична шминка, тогаш овој куфер на тркалца SONGMICS ќе ве инспирира.

Со овој куфер, функционалноста и естетиката совршено се спојуваат и одлично се вклопуваат. Во споредба со вообичаените куфери, овој куфер се карактеризира со 3 врвни нивоа, 2 фиоки со лизгачки шини и 4 отстранливи универзални тркала.

Добро обмислени детали: подот од 3 нивоа е направен од пластика и затоа лесно се чисти. Засилената шестоаголна телескопска рачка, засилените рабови и алуминиумските агли обезбедуваат долг работен век.

Кога се отвора, тешките шарки го спречуваат превртувањето на капакот. Заоблената рачка изработена од ABS се чувствува удобно.

Универзална количка: Идеална за транспорт на вашите шминки, додатоци за коса, додатоци за нокти. Незаменлив помошник за модни икони, дизајнери на нокти, шминкери, фризери, козметичари итн.

СЕ ЗАКЛУЧУВА СО КЛУЧ: 2 издржливи брави со 2 клучеви на горниот дел од куќиштето ги чуваат вашите вредни предмети многу побезбедни кога ја делите соблекувалната со други или на патување.

Време е да ја замените старата козметичка кеса. Овој куфер за шминка ви помага да ја зачувате целата ваша шминка во еден момент.

Поради брзиот пристап до работите што ви се потребни, куферот ќе ви ја олесни секојдневната рутина за шминкање, дури и ако сте на патување.

Подарете им на вашите најблиски овој козметички куфер за шминка SONGMICS за да можат професионално да направат совршена шминка.

куфер

сет за шминки

професионален куфер за шминки

куфери за шминки

куфер за шминки

куфери

Најдобрите карактеристики за овој куфер за шминка на прв поглед:

Лесен пристап: горните полици се отвораат кога ќе го отворите капакот за да ја задржите вашата козметика на виделина. Лесно извлечете ги долните фиоки за лесен пристап до предметите внатре.
Цврста структура: рамка од МДФ, врвна пластична површина, алуминиумска рамка и пластични заштитници за агли ја прават оваа количка за убавина издржлива и отпорна на удари.
Практична и издржлива телескопска рачка: притиснете го копчето за лесно повлекување. Широката и густа рачка е силна и издржлива.
Повеќе прегради: Одделните прегради ви овозможуваат да ја сортирате козметиката по тип.
Капак што се заклучува: Капакот со 2 брави може да се отвори со истиот клуч (вклучени се 2 клучеви).
Лесни за движење: Четири тркалца ротирачки за 360° лесно се монтираат и отстрануваат.
Стилски: сјајна црна завршница и обрасци со коцки додаваат декоративен шмек.
Идеален подарок: Погоден за љубители на убавина, шминкери, фризери и техничари за нокти.

Опсег на испорака:

1 x Козметички куфер за шминка

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Козметички куфер за шминка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Козметички куфер за шминка
Козметички куфер за шминка

6,999 ден

Слични производи…

Кутија за накит SONGMICS JBC121W

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 5,000 ден.Current price is: 3,899 ден.
22%

Организатор за накит со огледало JBC62W

Достапно по нарачкаДоставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

10,800 ден

Шкаф за накит со огледало SONGMICS JBC51W

Достапно по нарачкаДоставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

3,599 ден

6,999 ден

Достапно по нарачка|Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: JHZ08BK Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart