Машка мултифункционална чанта за рамо INNOVAGOODS

1,150 ден

4.75 out of 5
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

противкражбен ранец

skolski ranec

ранци купипродај

Спецификации:

Материјал: полиестер
Засилен двослоен материјал
Квалитетна внатрешна обвивка
Намалена компактна големина
Модерен и функционален дизајн против кражба
Водоотпорен и отпорен на гребење
Скриен надворешен патент за да се спречи кражба
Прилагодлив појас со џеб за картички
2 куки за појасот (за десно или лево рамо)
USB порта за полнење со вклучен USB кабел

Детали за внатрешни прегради:
2 гумени држачи за пенкала
Преграда со џеб со патент
Странична преграда со патент за напојување
2 прегради со прицврстување со еластична лента
Урбан стил идеален за низ градот
Многу удобно за носење на грб или гради.
Совршен за паметен телефон, напојување, клучеви, папка, очила за сонце, дневник итн.
Димензии: 20 x 29 x 8 cm.

maski ranec

torbi

ranci kupiprodaj

ranec ceni

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Машка мултифункционална чанта за рамо INNOVAGOODS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Машка мултифункционална чанта за рамо INNOVAGOODS
Машка мултифункционална чанта за рамо INNOVAGOODS

1,150 ден

1,150 ден

На залиха

SKU: maska-canta Категорија:
Рокот за испорака 1-3 дена
4.75 out of 5
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart