Комплет ранец од 4 парчиња

Распродажба!

999 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:

Големина на ранецот: 31cm x 14cm x 44cm

Боја: розева и виолетова

Пол: момчиња, девојчиња

Тип на ремен: прилагодлив, двојна рачка

Водоотпорен

Материјал: платно

Капацитет: 20-35L

Состав: 100% памук

Едноставни за употреба: Супер лесни и цврсти. Изработени се од водоотпорна ткаенина со слатки додатоци и функционален естетски дизајн.

Додатоците вклучуваат: 3 иглички, 1 парче висечки украс и 3 парчиња картички (прикажани на првата слика).

Трајни и водоотпорни: Ранецот е водоотпорен-целата ткаенина има обложена фолија, дури и ако е натопена од дожд, може да избегне продирање на вода во торбата.

Пространа: Совршена за училиште за носење книги и  предмети. Има широки и удобни ремени за носење на рамо.

Пакетот вклучува:
Сет 4 парчиња кои содржат:

1 x школски ранец
1 x торба
1 x футрола за пенкала и моливи
1 x торбичка

Сите додатоци и беџови се вклучени.

Детали за производот: Комплет ранец од 4 парчиња

Боја

, , ,

3 мислења за Комплет ранец од 4 парчиња

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Stefana Milkovska

  Mnogu se dobri i kvalitetno izraboteni gi preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Lina Milosevska

  Go zedov sega vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Stojanovska Angela

  Preubav

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Stojanovska Angela

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Слични производи…

  Водоотпорен ранец за лаптоп

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  999 ден
  899 ден

  999 ден

  SKU: ranec-za-deca Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart