Ранец со USB приклучок

Распродажба!

899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

1. УДОБЕН И ИЗДРЖЛИВ ПРОИЗВОД: Удобен дизајн со висококвалитетен дебел водоотпорен полиестерски материјал и двојни метални патенти. Може да се користи како професионален ранец за лаптоп. Прилагодливи прерамки за рамо за оптимална удобност. Засилена двојна горна рачка за лесно носење. Ова е одличен ранец за патување за мажи, жени и студенти.

2. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ: Преносливиот ранец за патување обезбедува 40cm простор за лаптоп. Големиот простор за складирање нуди низа џебови за организација за патување, слушалки, камера, полнач за напојување, книги и сл. Предната страна на ранецот служи да ставате ситници, а двата странични џебови за шишиња со вода. Има заден џеб со патент против кражба. Чувајте ги вашите предмети организирани и лесно пронајдете ги.

ranec za laptop

3. Дизајн на USB портa: Прилагодениот ранец обезбедува голема удобност за полнење на вашиот телефон. Поврзете го вашиот кабел со приклучокот за USB полнач однадвор и употребете го вградениот кабел за полнење внатре за да го поврзете полначот за напојување. Отворот за слушалки овозможува лесен пристап до употребата на слушалките и ги ослободува вашите раце да уживате во  музиката додека одите.

4. Ранец со повеќе намени: Овој ранец е совршен за секојдневна употреба. Совршен за одење на училиште, работа, викенд одмор, возење велосипед, кампување, теретана, патување и така натаму. Обезбедува безбедна и долготрајна употреба. Ранецот со USB торбичката за полнење е одличен подарок за сите возрасти: средношколци за момчиња, девојчиња, тинејџери и возрасни.

ранец

5. Ранецот за лаптоп: Одговара на брендовите за лаптопи до 15 инчи, како што се: Dell, HP, Toshiba, Lenovo, Acer, Macbook Air, Macbook Pro, Ipad, Ipad Pro… Одговара за студенти, деловни луѓе, канцелариски персонал, тинејџери, студенти, итн.

Спецификации:

Боја: црна, сива и црвена
Димензии: 42cm x 10cm  x 32cm
Oдговара на лаптоп до 40cm
Едноставна и стабилна водоотпорна мултифункционална торба.

ranec dimenzii

Карактеристики: Оваа торба може да се претвори во ранец, чанта за рамо и деловна торба, како што сакате. Многу е погодна за носење.

crn ranec za laptop

ранец за лаптоп сив

ранец за лаптоп

1. Водоотпорен дизајн – Мек за употреба и издржлив со водоотпорна функција, нема да мора да се грижите дали ненадејно ќе заврне за време на вашето патување.
2. Спакувајте го вашиот лаптоп или таблет во дополнителениот џеб или додатоците во внатрешните џебови за чување на предметите како кабел за напојување, глувче, клучеви, пасош, телефони, пенкала итн.
3. Три предни џебови со дизајн на патент.
4. Нуди голема безбедност за вашите работи. Има два слоја постава отпорна на силни удари кои го штитат вашиот лаптоп од изложеност на удар.
5. Издржливото ремче за багаж е погодно за прикачување на торбата.

ranec za lap top

Ранец за лаптоп ранец

Детали за производот: Ранец со USB приклучок

Боја

, ,

5 мислења за Ранец со USB приклучок

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Miroslav Trajcevski

  Odlicen e go preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Valerija Kostadinova

  Decki samo sto mi go dostavija prekrasen e i ist kako na slikite prezadovolna sum

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Stefan Atanasovski

  Odlicen e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Marija Stankovska

  Go zemav fala

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Јулијана

  Преубав

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  899 ден

  SKU: ranec-za-laptop-so-usb-priklucok Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart