Женски часовник OLEVS 6628

- 27%

Original price was: 1,499 ден.Current price is: 1,100 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Дизајнерите на Olevs ги користат модните трендови конкретно за да создадат висококвалитетни часовници со различни стилови за жени, луксузниот класичен часовник од нерѓосувачки челик, секогаш е часовник за вас да го разбудите текот на времето.

Класичен моден женски часовник во зелена боја и удобното кожено ременче е одличен подарок за да ја изненадите вашата девојка, мајка, жена.
Јапонскиот механизам на кварцот и висококвалитетната батерија го прават времето попрецизно.

Карактеристики:

  • Должина: 20 cm
  • Облик на куќиште: Круг
  • Длабочина на отпорност во вода: 30 метри
  • Име на бренд: Олевс
  • Материјал: Нерѓосувачки челик
  • Тип на материјал на ремче: Кожа
  • Траење на батерија: 2 години
  • Стил: Мода, класичен, бизнис, спорт
  • Боја на каишката: Црна

zenski olevs casovnik mk zenski olevs casovnik

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Женски часовник OLEVS 6628”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Original price was: 1,499 ден.Current price is: 1,100 ден.

Original price was: 1,499 ден.Current price is: 1,100 ден.

На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Попустот завршува наскоро!
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0
SKU: olevs-6628 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart