OLEVS 5567 Часовници за парови

1,030 ден2,430 ден

кп излог
5 out of 5
избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификација на часовникот:

Име на брендот: OLEVS
Сертификат: CE
Материјал на куќиштето: нерѓосувачки челик

zenski casovnik mk
Должина на лента: 20 см
Длабочина на отпорност на вода: 3 бари
Стил: моден и секојдневен
Тип на затворач: Скриено копче со притискање.

OLEVS 5567 casovnik​
Облик на куќиште: круг
Ширина на лента: 12 mm
Дебелина на куќиштето: 9 мм
Тип материјал на прозорецот: Обложено стакло, не се гребе.


Функција: Отпорен на удар
Функција: Автоматски датум
Функција: Водоотпорен

часовници за парови
Број на модел: 5567
Дијаметар на машкиот часовник: 40 mm

Дијаметар на женскиот часовник: 20 mm

Детали за производот: OLEVS 5567 Часовници за парови

Избери

Два сиви, Два златни, Еден сив машки, Еден златен машки, Еден сив женски, Еден златен женски

1 мислења за OLEVS 5567 Часовници за парови

  1. Фросина Стојановска

    саатот е предобар

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

OLEVS 5567 Часовници за парови
OLEVS 5567 Часовници за парови

1,030 ден2,430 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги