Sky Women – Женски часовник

- 30%

699 ден

SKU: sky-women Категории: ,

-Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види и тестира, пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 35 дена, без никакви прашања од наша страна.

Часовникот се вклучува со допир на touch

Материјал: Нерѓосувачки челик

Не ја менува бојата.

Водоотпорен

Величината лесно се прилагоува. Се закопчува на магнет.

25 мислења за Sky Women – Женски часовник

Слики од корисниците

Image #1 from Kate
Image #2 from Marina Filipova
Image #3 from Kamelija Andonova
Image #4 from Aleksandra Adams
Image #5 from Margarita
Image #1 from Kate

Kate

Preubavi casovnici. Blagodaram za brzata isporaka.

Image #2 from Marina Filipova

Marina Filipova

Odlicen ! 💖

Image #3 from Kamelija Andonova

Kamelija Andonova

Odlicen e 💜, a i lesno moze da se prilagoduva na sekoja raka.

Image #4 from Aleksandra Adams

Aleksandra Adams

Preubav, blagodaram :)

Image #5 from Margarita

Margarita

Decki super e casovnikot,go preporacuvam ovoj prodavac, a i proizvodite im se super, ke naracuvam povtorno od vas. Najdobri ste! 💝

Image #6 from Antonela

Antonela

Casovnikot e mn ubav, stilski i ist e kako na slikite nema nikakvi prevari, najdobri ste vi blagodaram ☺

Image #7 from Ирена Јовановска

Ирена Јовановска

Многу убав часовник. Изгледа совршено на раката, благодарам

Image #8 from Ирена Јовановска

Ирена Јовановска

Многу убав часовник. Изгледа совршено на раката.Благодарам

Image #9 from Marijana Davitkovska

Marijana Davitkovska

Casovnikot odlicno izgleda, isporakata im bese mnogu brza od samo dva dena, go preporacuvam 😊💝

Image #10 from Silvia Velinova

Silvia Velinova

Sve ispadna kako sto kazaa a i casovnikot vi e odlicen, vi blagodaram za doverbata!

Image #11 from Ivana A

Ivana A

Prekrasno izgleda, ist e kako na slikite, vi blagodaram---pozdrav

Image #12 from Natasa Aleksovska

Natasa Aleksovska

Odlicen casovnik, narakvicata lesno se prilagoduva na raka bidejki e so magnet na vrvot koj cvrsto go drzi duri i na aktivni dvizenja

Image #1 from Kate
Image #2 from Marina Filipova
Image #3 from Kamelija Andonova
Image #4 from Aleksandra Adams
Image #5 from Margarita
Image #6 from Antonela
Image #7 from Ирена Јовановска
Image #8 from Ирена Јовановска
Image #9 from Marijana Davitkovska
Image #10 from Silvia Velinova
Image #11 from Ivana A
Image #12 from Natasa Aleksovska
 1. Anonymous

  Одличен часовник,потполно исто изгледа

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Daniela Gjorgievska

  Mnogu e ubav kvalitetno e izraboten go imam zlatniot ⌚

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Макриевска Виолка

  Часовникот е прекрасен. Веќе 5 дена го носам и не можам да го тргна погледот од него. Изгледот е перфектен, работи до секунда точно, не се чувствува дека имаш нешто на рака, и што е најважно, дизајнотбе многу убав. Не згрешив што го купив. Ви благодарам многу……

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Макриевска Виолка

  Го добив часовникот уште вчера.Се извинуван што веднаш не Ви пишав, бев зафатена. Не можам да Ви опишам колку многу ми се допадна. Прекрасен е. Ви благодарам од се’ срце 💕💕💕

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Stojce Gligorova

  Dobiv ja narackata mn e ubav casovnikot fala vi😁

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Stojce Gligorova

  Dobiv ja narackata mn e ubav casovnikot fala vi😁

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Gondja Amed

  SUPER STE samo taka prodolzete.

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Snezana Mitrovska

  Go dobiv saatot preubav e vi blagodaram

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Sky Women – Женски часовник

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги